reservation24.net
POGOTOWIE WAKACYJNE- TANIE BILETY NA PROM, EUROTUNELL, REZERWACJA POKOI HOTELOWYCH, BILETY LOTNICZE, WAKACJE
pytania ogólne
Ceny / Płatność pytania
Bilety promowe odpowiedzi
Kabiny / Miejsca odpowiedzi
Pytania dla pojazdów
Dojazd / Odprawa
Podróżowanie ze zwierzętami odpowiedzi
Zmianę lub anulowanie Rezerwacje
Grupy pytania
Rezerwacja odpowiedzi

Rezerwacja odpowiedzi

Staram się zarezerwować w różnej liczbie pasażerów na trasach wychodzących i powrót. Jak mogę to zrobić?
 Nie jesteśmy obecnie w stanie oferować możliwość, aby jeden rezerwacji z różnej liczby pasażerów wychodzących i powrót nogi podróży. Jednak można to zrobić w 2 oddzielnych rezerwacji. Na przykład, jeśli chcesz dokonać rezerwacji z 2 osób podróżujących wychodzących i jedna osoba powrocie, można zarezerwować w następujący sposób:
1. Pierwsza rezerwacja dla 1 osoby zwrotu 
2. Druga rezerwacja dla 1 osoby pojedynczej
OR
1. Pierwsza rezerwacja dla 2 osób wychodzących tylko 
2. Druga rezerwacja w rewanżu dla jednej osoby.
Jeśli potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji, zadzwoń do nas: +48 789213899 .


Samochód + kierowca są ujęci w łącznej liczbie pasażerów?
Tak, proszę o podanie liczby osób podróżujących w tym samochodzie łącznie z kierowcą Drop-down box dla pasażerów odnosi się do całkowitej liczby pasażerów w swojej partii.


 Kiedy wybrać miesiąc nie widzę żadnych daty lub godziny. Co to znaczy?
  Jeśli nie ma daty wskazujące na miesiąc, który wybrałeś lub nie ma czasu, pokazując w dniu, który został wybrany, to znaczy, że nie ma obecnie rozkłady jazdy dostępne online dla tego wyboru. Proszę wybrać alternatywnych dat, aby kontynuować rezerwację. Dokładamy wszelkich starań, aby zaktualizować harmonogramy on-line, jak tylko rozkłady jazdy są dostępne dla nas.


 Czy mogę zarezerwować otwarty powrót?
 Nie, niestety nie jest możliwe, aby zarezerwować bilety powrotne z otwartych Reservation24.net


 Chciałbym dokonać rezerwacji bez pojazdu. Jak mogę to zrobić?
 Aby stopa rezerwacji pasażera, należy wybrać opcję "Foot pasażera" z pojazdu rozwijanej na etapie 2 procesu rezerwacji. Należy pamiętać, niektóre drogi nie pozwalają pasażerów pieszych. Jeśli chcesz podróżować stóp pasażera, ale opcja wyboru stopy pasażera w pojeździe drop-down menu nie pojawia się, oznacza to, że trasa, którą wybrałeś nie przyjmuje pasażerów pieszych. Proszę nie róbcie rezerwację pojazdu jeśli zamierzasz podróżować stóp pasażera, jak możemy nie być w stanie zwrócić rezerwacji.


 Co jest dla mnie tańsze rezwrwacja online czy telefonicznie
 Pobieramy bezzwrotną opłatę za obsługę rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem telefonu, które można zapisać, wypełniając swój rezerwacji online. Aby skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy w dokonaniu rezerwacji, prosimy o kontakt na +48 789213899


 W jaki sposób można uzyskać najniższą cenę?
  Nasze najtańsze promy są dostępne online, ceny podane już są nasze najniższe taryfy na trasie / data / czas, kombinacji, który został wybrany.
Większość opłaty są popytowi, więc radzimy zarezerwować wcześniej i uniknąć szczytowych rejsy, jeśli to możliwe.
Jeżeli jesteś elastyczny z tras i dat, które można podróżować, można użyć nasze ceny Porownaj tworzą znaleźć najniższe ceny biletów


 Kiedy skorzystać z możliwości porównać ceny, jedna z cen przedstawionych pojawia się na czerwono, co to oznacza?
 cytat, który pojawia się w "czerwony" jest najbliższy mecz do dat i synchronizacja wybranych w rozwijanym w cenie Porównaj z formularza rezerwacji. Ten cytat jest na czerwono tylko podkreślić ten fakt.


 Jak mogę dokonać rezerwacji na rowerze?
 Proszę wybrać Rower z listy pojazdów w dół menu i dokonać rezerwacji. Należy pamiętać, osobna rezerwacja musi być dla każdego roweru . Jeśli wypożyczalnia nie pojawia się w pojeździe rozwijanego menu, to dlatego, że opcja nie jest dostępna dla tej trasy.
Niestety, nie oferujemy możliwość rezerwacji na rowerze w naszym obiekcie cenie Porównaj, proszę użyć formularza `Book by trasą uzyskać wycenę i zarezerwować pokój.


 Cena  cytuje teraz jest droższa niż kiedy ostatnio patrzyłem. Dlaczego tak jest?
 Ceny  online są ważne tylko w momencie cytatu. Jak wielu operatorów promowych używa popytu na strukturę ceny , cena może ulec zmianie w zależności od dostępności. Dlatego zalecamy rezerwację wcześniej, aby uzyskać najlepsze ceny.


Czy wszystkie podatki i opłaty paliwowe są wliczone w cenę i są notowane?
W większości przypadków, wszystkie podatki i opłaty paliwowe są wliczone w podaną cenę. Jednak w kilku przypadkach, operator promu mogą stosować te opłaty po przyjeździe do portu. Jeśli jest to przypadek, zostanie o tym poinformowany na etapie cytatem procesu rezerwacji.


Skąd mam wiedzieć,na którego operatora promu mam zarezerwowany bilet ?
 Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na ekranie i e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Potwierdzenie e-mail zawiera firmę operacyjną promu, numer rezerwacji, check-in time i innych informacji istotnych. Ponadto, jeśli spojrzeć na zasady i warunki swojej ceny / rezerwacji widać operatora wybranej dla swojej trasy.


Gdybym dokonał rezerwacji online, gdzie będę odbierać bilety?
W większości przypadków nie otrzyma się biletów, jeśli dokonało się rezerwacji u nas. Kiedy rezerwacja  została zakończona, otrzymasz na ekranie REZERWACJA numer referencyjny , który w tym samym czasie będzie potwierdzony e-mailem. Ile danych szczegółowych instrukcji na potwierdzeniu rezerwacji, zalecamy wydrukować kopię potwierdzenia rezerwacji e-mail i przedstawić jej kopię, wraz z dowodem  tożsamości ze zdjęciem, na check-in punktu, i będzie wydany wraz z dokumentacją podróży.
W niektórych przypadkach użytkownik zostanie poinformowany, aby wydrukować jedną lub więcej kopii potwierdzenia rezerwacji e-mail, jak to jest twój bilet.
Jeśli  każdy przejazd wykonywany przez SNCM, wyślemy dokumenty podróży przez e-mail, zwykle w ciągu 2 dni roboczych od momentu dokonania rezerwacji. Dokumenty te muszą być wydrukowane i zaprezentowane na check-in, w celu, aby mieć prawo do przejazdu na rezerwacji

 
BILET NA PROM   
       
REZERWACJA HOTELU
 
  
BILET LOTNICZY

        
     E-MAIL
    
 
  
TELEFON
Copyright © 2013 reservation24.net